$281.99/wheel
| Part Number | 3294-8844GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 56.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
15 Available
15 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$281.99/wheel
| Part Number | 3294-8844GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 100mm |
| Centerbore | 56.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
15 Available
15 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$281.99/wheel
| Part Number | 3294-8865GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
33 Available
33 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$281.99/wheel
| Part Number | 3294-8865GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
33 Available
33 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$304.99/wheel
| Part Number | 3294-9845GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm |
| Centerbore | 66.6 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
59 Available
59 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$304.99/wheel
| Part Number | 3294-9845GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm |
| Centerbore | 66.6 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
59 Available
59 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$304.99/wheel
| Part Number | 3294-9812GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$304.99/wheel
| Part Number | 3294-9812GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
20 Available
20 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$304.99/wheel
| Part Number | 3294-9865GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
25 Available
25 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$304.99/wheel
| Part Number | 3294-9865GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
25 Available
25 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$364.99/wheel
| Part Number | 3294-2912GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
37 Available
37 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$364.99/wheel
| Part Number | 3294-2912GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 72.56 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
37 Available
37 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$364.99/wheel
| Part Number | 3294-2945GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm |
| Centerbore | 66.6 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
43 Available
43 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$364.99/wheel
| Part Number | 3294-2945GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm |
| Centerbore | 66.6 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
43 Available
43 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$364.99/wheel
| Part Number | 3294-2965GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
83 Available
83 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$364.99/wheel
| Part Number | 3294-2965GB35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | - |
83 Available
83 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3294-2912GB35 | 20x9 +35 | 5 x 120mm | 72.56 | 1800.00 | - | In Stock * | $364.99 |
| 3294-2931GB35 | 20x9 +35 | 5 x 4.25" (108mm) | 63.5 | 1800.00 | - | Out of Stock | $378.00 |
| 3294-2945GB35 | 20x9 +35 | 5 x 112mm | 66.6 | 1800.00 | - | In Stock * | $364.99 |
| 3294-2965GB35 | 20x9 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1800.00 | - | In Stock * | $364.99 |
| 3294-8812GB35 | 18x8 +35 | 5 x 120mm | 72.56 | 1800.00 | - | Out of Stock | $282.00 |
| 3294-8831GB35 | 18x8 +35 | 5 x 4.25" (108mm) | 63.5 | 1800.00 | - | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| 3294-8844GB35 | 18x8 +35 | 5 x 100mm | 56.1 | 1800.00 | - | In Stock * | $281.99 |
| 3294-8845GB35 | 18x8 +35 | 5 x 112mm | 66.6 | 1800.00 | - | Out of Stock | $282.00 |
| 3294-8865GB35 | 18x8 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1800.00 | - | In Stock * | $281.99 |
| 3294-9812GB35 | 19x8.5 +35 | 5 x 120mm | 72.56 | 1800.00 | - | In Stock * | $304.99 |
| 3294-9845GB35 | 19x8.5 +35 | 5 x 112mm | 66.6 | 1800.00 | - | In Stock * | $304.99 |
| 3294-9865GB35 | 19x8.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73.1 | 1800.00 | - | In Stock * | $304.99 |