$432.00/wheel
| Part Number | SX06A-2090H35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 73 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$432.00/wheel
| Part Number | SX06A-2090H35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 73 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$432.00/wheel
| Part Number | SX06A-2090F35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73 |
| Load Capacity | 1725.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$432.00/wheel
| Part Number | SX06A-2090F35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 73 |
| Load Capacity | 1725.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$498.00/wheel
| Part Number | SX06A-2290G20 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 73 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 39.00 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$498.00/wheel
| Part Number | SX06A-2290G20 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 73 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 39.00 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SX06A-2090E35 | 20x9 +35 | 5 x 112mm | 66.56 | 1725.00 | Conical | 34.00 | Out of Stock | $295.00 |
| SX06A-2090F35 | 20x9 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73 | 1725.00 | Conical | 34.00 | Low Stock * | $432.00 |
| SX06A-2090G35 | 20x9 +35 | 5 x 115mm | 73 | 1725.00 | Conical | 34.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| SX06A-2090H35 | 20x9 +35 | 5 x 120mm | 73 | 2500.00 | Conical | 34.00 | In Stock * | $432.00 |
| SX06A-2290E35 | 22x9 +35 | 5 x 112mm | 66.56 | 1725.00 | Conical | 39.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| SX06A-2290F35 | 22x9 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 73 | 1725.00 | Conical | 39.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| SX06A-2290G20 | 22x9 +20 | 5 x 115mm | 73 | 2500.00 | Conical | 39.00 | In Stock * | $498.00 |
| SX06A-2290G35 | 22x9 +35 | 5 x 115mm | 73 | 1725.00 | Conical | 39.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| SX06A-2290H35 | 22x9 +35 | 5 x 120mm | 73 | 2500.00 | Conical | 39.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| SX06A-2290J35 | 22x9 +35 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | Conical | 39.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |