$305.00/wheel
| Part Number | 888-60081 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
35 Available
35 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$305.00/wheel
| Part Number | 888-60081 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
35 Available
35 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$305.00/wheel
| Part Number | 888-60080 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
30 Available
30 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$305.00/wheel
| Part Number | 888-60080 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
30 Available
30 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$329.00/wheel
| Part Number | 888-79081 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
73 Available
73 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$329.00/wheel
| Part Number | 888-79081 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
73 Available
73 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$329.00/wheel
| Part Number | 888-79080 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$329.00/wheel
| Part Number | 888-79080 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
4 Available
4 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$329.00/wheel
| Part Number | 888-79080P |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$329.00/wheel
| Part Number | 888-79080P |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.81 |
| Load Capacity | 3420.00 |
| Lug Seat | - |
14 Available
14 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 888-60080 | 16x10 -25 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 130.81 | 3420.00 | - | In Stock * | $305.00 |
| 888-60081 | 16x10 -25 | 8 x 170mm | 130.81 | 3420.00 | - | In Stock * | $305.00 |
| 888-68080 | 16x8 +0 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 130.81 | 3420.00 | - | Out of Stock | $287.00 |
| 888-68081 | 16x8 +0 | 8 x 170mm | 130.81 | 3420.00 | - | Out of Stock | $287.00 |
| 888-79080 | 17x9 -12 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 130.81 | 3420.00 | - | Low Stock * | $329.00 |
| 888-79080P | 17x9 +6 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 130.81 | 3420.00 | - | In Stock * | $329.00 |
| 888-79081 | 17x9 -12 | 8 x 170mm | 130.81 | 3420.00 | - | In Stock * | $329.00 |