$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88088+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 110mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
81 Available
81 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88088+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 110mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
81 Available
81 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88096+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
45 Available
45 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88096+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
45 Available
45 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88066+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
46 Available
46 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88066+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
46 Available
46 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88074+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 132mm,6 x 120mm |
| Centerbore | 74.6 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
50 Available
50 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$295.00/wheel
| Part Number | 158B-88074+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 132mm,6 x 120mm |
| Centerbore | 74.6 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
50 Available
50 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28566+15 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
132 Available
132 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28566+15 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
132 Available
132 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28586+15 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm,5 x 110mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
27 Available
27 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28586+15 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm,5 x 110mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
27 Available
27 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28572+15 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm),6 x 120mm |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
61 Available
61 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28572+15 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm),6 x 120mm |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
61 Available
61 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28594+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
145 Available
145 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28594+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm,5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
145 Available
145 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28574+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 132mm,6 x 120mm |
| Centerbore | 74.6 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
79 Available
79 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28574+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 132mm,6 x 120mm |
| Centerbore | 74.6 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
79 Available
79 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28566+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
41 Available
41 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28566+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
41 Available
41 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28596+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
91 Available
91 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$385.00/wheel
| Part Number | 158B-28596+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
91 Available
91 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229566+15 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
102 Available
102 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229566+15 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
102 Available
102 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229559+15 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm,5 x 115mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
44 Available
44 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229559+15 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm,5 x 115mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
44 Available
44 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229566+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
60 Available
60 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229566+35 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
60 Available
60 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229594+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
47 Available
47 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$449.00/wheel
| Part Number | 158B-229594+35 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2250.00 |
| Lug Seat | Conical |
47 Available
47 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 158B-229559+15 | 22x9.5 +15 | 5 x 120mm,5 x 115mm | 74.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $449.00 |
| 158B-229566+15 | 22x9.5 +15 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $449.00 |
| 158B-229566+35 | 22x9.5 +35 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $449.00 |
| 158B-229594+35 | 22x9.5 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm | 74.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $449.00 |
| 158B-28566+15 | 20x8.5 +15 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-28566+35 | 20x8.5 +35 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-28572+15 | 20x8.5 +15 | 6 x 5.5" (139.7mm),6 x 120mm | 78.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-28574+35 | 20x8.5 +35 | 6 x 132mm,6 x 120mm | 74.6 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-28586+15 | 20x8.5 +15 | 5 x 115mm,5 x 110mm | 72.62 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-28594+35 | 20x8.5 +35 | 5 x 120mm,5 x 4.5" (114.3mm) | 74.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-28596+35 | 20x8.5 +35 | 5 x 5" (127mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 78.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $385.00 |
| 158B-88066+35 | 18x8 +35 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $295.00 |
| 158B-88074+35 | 18x8 +35 | 6 x 132mm,6 x 120mm | 74.6 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $295.00 |
| 158B-88088+35 | 18x8 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 110mm | 72.62 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $295.00 |
| 158B-88096+35 | 18x8 +35 | 5 x 5" (127mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 78.1 | 2250.00 | Conical | In Stock * | $295.00 |