$400.00/wheel
| Part Number | PR228BX22859015 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 121.5 |
| Load Capacity | 3640.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 51.86 |
101 Available
101 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$400.00/wheel
| Part Number | PR228BX22859015 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 121.5 |
| Load Capacity | 3640.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 51.86 |
101 Available
101 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$400.00/wheel
| Part Number | PR228BX22858740 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3640.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 49.87 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$400.00/wheel
| Part Number | PR228BX22858740 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3640.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 49.87 |
12 Available
12 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PR228BX22858740 | 22x8.5 +40 | 8 x 170mm | 125.1 | 3640.00 | - | 49.87 | In Stock * | $400.00 |
| PR228BX22858844 | 22x8.5 +44 | 8 x 180mm | 124.2 | 3640.00 | - | 49.21 | Out of Stock | $400.00 |
| PR228BX22859015 | 22x8.5 +15 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 121.5 | 3640.00 | - | 51.86 | In Stock * | $400.00 |
| PR228BX24908740 | 24x9 +40 | 8 x 170mm | 125.1 | 3640.00 | - | 66.63 | Out of Stock | $719.00 |
| PR228BX24908844 | 24x9 +44 | 8 x 180mm | 124.2 | 3640.00 | - | 65.52 | Out of Stock | $719.00 |
| PR228BX24909015 | 24x9 +15 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 121.5 | 3640.00 | - | 67.73 | Out of Stock | $719.00 |