$335.00/wheel
| Part Number | KR191-2864BM38 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 31.50 |
5 Available
5 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$335.00/wheel
| Part Number | KR191-2864BM38 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 31.50 |
5 Available
5 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$400.00/wheel
| Part Number | KR191-22864BM38 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 36.00 |
10 Available
10 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$400.00/wheel
| Part Number | KR191-22864BM38 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 36.00 |
10 Available
10 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KR191-22812BM38 | 22x8.5 +38 | 5 x 120mm | 74.1 | 2000.00 | Conical | 36.00 | Out of Stock | $400.00 |
| KR191-22845BM38 | 22x8.5 +38 | 5 x 112mm | 66.56 | 2000.00 | Conical | 36.00 | Out of Stock | $400.00 |
| KR191-22864BM38 | 22x8.5 +38 | 5 x 115mm | 72.62 | 2000.00 | Conical | 36.00 | In Stock * | $400.00 |
| KR191-22865BM38 | 22x8.5 +38 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 2000.00 | Conical | 36.00 | Out of Stock | $400.00 |
| KR191-2812BM38 | 20x8.5 +38 | 5 x 120mm | 74.1 | 1900.00 | Conical | 31.50 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| KR191-2831BM38 | 20x8.5 +38 | 5 x 4.25" (108mm) | 63.5 | 1900.00 | Conical | 31.50 | Out of Stock | $335.00 |
| KR191-2845BM38 | 20x8.5 +38 | 5 x 112mm | 66.56 | 1900.00 | Conical | 31.50 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| KR191-2864BM38 | 20x8.5 +38 | 5 x 115mm | 72.62 | 1900.00 | Conical | 31.50 | Low Stock * | $335.00 |
| KR191-2865BM38 | 20x8.5 +38 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 1900.00 | Conical | 31.50 | Out of Stock | $356.00 |
| KR191-8812BM40 | 18x8 +40 | 5 x 120mm | 74.1 | 1800.00 | Conical | 28.70 | Out of Stock | $265.00 |
| KR191-8831BM40 | 18x8 +40 | 5 x 4.25" (108mm) | 63.5 | 1800.00 | Conical | 28.70 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| KR191-8845BM40 | 18x8 +40 | 5 x 112mm | 66.56 | 1800.00 | Conical | 28.70 | Out of Stock | $265.00 |
| KR191-8864BM40 | 18x8 +40 | 5 x 115mm | 72.62 | 1800.00 | Conical | 28.70 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| KR191-8865BM40 | 18x8 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 1800.00 | Conical | 28.70 | Inquire for Stock | Inquire for Price |