$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8818GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
66 Available
66 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8818GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
66 Available
66 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8809GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
57 Available
57 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8809GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
57 Available
57 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8860GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
54 Available
54 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8860GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
54 Available
54 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8814GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
67 Available
67 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$264.99/wheel
| Part Number | KR183-8814GB40 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1800.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 33.00 |
67 Available
67 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2814GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
138 Available
138 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2814GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
138 Available
138 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2860GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
140 Available
140 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2860GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
140 Available
140 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2818GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
56 Available
56 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2818GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
56 Available
56 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2809GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
69 Available
69 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$334.99/wheel
| Part Number | KR183-2809GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 112mm,5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1900.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
69 Available
69 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.99/wheel
| Part Number | KR183-22814GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 41.00 |
29 Available
29 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.99/wheel
| Part Number | KR183-22814GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 2000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 41.00 |
29 Available
29 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.99/wheel
| Part Number | KR183-22804GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 41.00 |
215 Available
215 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$399.99/wheel
| Part Number | KR183-22804GB38 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 2000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 41.00 |
215 Available
215 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KR183-22804GB38 | 22x8.5 +38 | 5 x 4.5" (114.3mm),5 x 120mm | 74.1 | 2000.00 | Conical | 41.00 | In Stock * | $399.99 |
| KR183-22814GB38 | 22x8.5 +38 | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 2000.00 | Conical | 41.00 | In Stock * | $399.99 |
| KR183-22860GB38 | 22x8.5 +38 | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) | 72.62 | 2000.00 | Conical | 41.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| KR183-2809GB38 | 20x8.5 +38 | 5 x 112mm,5 x 120mm | 74.1 | 1900.00 | Conical | 38.00 | In Stock * | $334.99 |
| KR183-2814GB38 | 20x8.5 +38 | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 1900.00 | Conical | 38.00 | In Stock * | $334.99 |
| KR183-2818GB38 | 20x8.5 +38 | 5 x 115mm,5 x 120mm | 74.1 | 1900.00 | Conical | 38.00 | In Stock * | $334.99 |
| KR183-2860GB38 | 20x8.5 +38 | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) | 72.62 | 1900.00 | Conical | 38.00 | In Stock * | $334.99 |
| KR183-8809GB40 | 18x8 +40 | 5 x 112mm,5 x 120mm | 74.1 | 1800.00 | Conical | 33.00 | In Stock * | $264.99 |
| KR183-8814GB40 | 18x8 +40 | 5 x 4.25" (108mm),5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 1800.00 | Conical | 33.00 | In Stock * | $264.99 |
| KR183-8818GB40 | 18x8 +40 | 5 x 115mm,5 x 120mm | 74.1 | 1800.00 | Conical | 33.00 | In Stock * | $264.99 |
| KR183-8860GB40 | 18x8 +40 | 5 x 110mm,5 x 5" (127mm) | 72.62 | 1800.00 | Conical | 33.00 | In Stock * | $264.99 |