$1000.00/wheel
| Part Number | FTF504-24104137N25P |
| Bolt Pattern | 4 x 137mm |
| Centerbore | 110.1 |
| Load Capacity | 1260.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1000.00/wheel
| Part Number | FTF504-24104137N25P |
| Bolt Pattern | 4 x 137mm |
| Centerbore | 110.1 |
| Load Capacity | 1260.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1000.00/wheel
| Part Number | FTF504-24104156N25P |
| Bolt Pattern | 4 x 156mm |
| Centerbore | 132 |
| Load Capacity | 1260.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1000.00/wheel
| Part Number | FTF504-24104156N25P |
| Bolt Pattern | 4 x 156mm |
| Centerbore | 132 |
| Load Capacity | 1260.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1100.00/wheel
| Part Number | FTF504-24128165N44P |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
4 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1100.00/wheel
| Part Number | FTF504-24128165N44P |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
4 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1100.00/wheel
| Part Number | FTF504-24126139N44P |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
7 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1100.00/wheel
| Part Number | FTF504-24126139N44P |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
7 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1175.00/wheel
| Part Number | FTF504-24146135N76P |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1175.00/wheel
| Part Number | FTF504-24146135N76P |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1600.00/wheel
| Part Number | FTF504-26146139N76P |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
8 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1600.00/wheel
| Part Number | FTF504-26146139N76P |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
8 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1600.00/wheel
| Part Number | FTF504-26145127N76P |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1600.00/wheel
| Part Number | FTF504-26145127N76P |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
9 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$1675.00/wheel
| Part Number | FTF504-26168170N101P |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
4 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$1675.00/wheel
| Part Number | FTF504-26168170N101P |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
4 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$2800.00/wheel
| Part Number | FTF504-30168180N101P |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 21.01 |
10 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$2800.00/wheel
| Part Number | FTF504-30168180N101P |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 21.01 |
10 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FTF504-24104137N25P | 24x10 -25 | 4 x 137mm | 110.1 | 1260.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $1000.00 |
| FTF504-24104156N25P | 24x10 -25 | 4 x 156mm | 132 | 1260.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $1000.00 |
| FTF504-24126139N44P | 24x12 -44 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $1100.00 |
| FTF504-24128165N44P | 24x12 -44 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $1100.00 |
| FTF504-24145127N76P | 24x14 -76 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1175.00 |
| FTF504-24146135N76P | 24x14 -76 | 6 x 135mm | 87.1 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $1175.00 |
| FTF504-24146139N76P | 24x14 -76 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1175.00 |
| FTF504-24148165N76P | 24x14 -76 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1175.00 |
| FTF504-24148170N76P | 24x14 -76 | 8 x 170mm | 125.2 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1175.00 |
| FTF504-26145127N76P | 26x14 -76 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $1600.00 |
| FTF504-26146139N76P | 26x14 -76 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $1600.00 |
| FTF504-26148165N76P | 26x14 -76 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1600.00 |
| FTF504-26148180N76P | 26x14 -76 | 8 x 180mm | 124.3 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1600.00 |
| FTF504-26168165N101P | 26x16 -101 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $1675.00 |
| FTF504-26168170N101P | 26x16 -101 | 8 x 170mm | 125.2 | 3500.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $1675.00 |
| FTF504-30168180N101P | 30x16 -101 | 8 x 180mm | 124.3 | 3500.00 | Conical | 21.01 | In Stock * | $2800.00 |