$320.00/wheel
| Part Number | FA14-209052739Q00B |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
19 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$320.00/wheel
| Part Number | FA14-209052739Q00B |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
19 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$320.00/wheel
| Part Number | FA14-209053950P18B |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm |
| Centerbore | 110.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
39 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$320.00/wheel
| Part Number | FA14-209053950P18B |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm |
| Centerbore | 110.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
39 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$320.00/wheel
| Part Number | FA14-209063539P18B |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
3 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$320.00/wheel
| Part Number | FA14-209063539P18B |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
3 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$225.00/wheel
| Part Number | FA14-20908165P18B |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
7 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$225.00/wheel
| Part Number | FA14-20908165P18B |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
7 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$225.00/wheel
| Part Number | FA14-20908180P18B |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
16 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$225.00/wheel
| Part Number | FA14-20908180P18B |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
16 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$342.00/wheel
| Part Number | FA14-20108180N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
33 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$342.00/wheel
| Part Number | FA14-20108180N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
33 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$244.00/wheel
| Part Number | FA14-20108170N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
36 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$244.00/wheel
| Part Number | FA14-20108170N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
36 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$342.00/wheel
| Part Number | FA14-201063539N19B |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
40 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$342.00/wheel
| Part Number | FA14-201063539N19B |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
40 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$342.00/wheel
| Part Number | FA14-20108165N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
11 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$342.00/wheel
| Part Number | FA14-20108165N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
11 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-22108170N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
3 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-22108170N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
3 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-22108180N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
32 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-22108180N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
32 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-22108165N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
46 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-22108165N19B |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
46 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-221063539N19B |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
5 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$385.00/wheel
| Part Number | FA14-221063539N19B |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
5 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA14-201063539N19B | 20x10 -19 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $342.00 |
| FA14-20108165N19B | 20x10 -19 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $342.00 |
| FA14-20108170N19B | 20x10 -19 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $244.00 |
| FA14-20108180N19B | 20x10 -19 | 8 x 180mm | 124.3 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $342.00 |
| FA14-209052739Q00B | 20x9 +0 | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $320.00 |
| FA14-209053950P18B | 20x9 +18 | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm | 110.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $320.00 |
| FA14-209063539P18B | 20x9 +18 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $320.00 |
| FA14-209063539Q00B | 20x9 +0 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $320.00 |
| FA14-20908165P18B | 20x9 +18 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $225.00 |
| FA14-20908170P18B | 20x9 +18 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $195.00 |
| FA14-20908180P18B | 20x9 +18 | 8 x 180mm | 124.3 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $225.00 |
| FA14-221063539N19B | 22x10 -19 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $385.00 |
| FA14-22108165N19B | 22x10 -19 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $385.00 |
| FA14-22108170N19B | 22x10 -19 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $385.00 |
| FA14-22108180N19B | 22x10 -19 | 8 x 180mm | 124.3 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $385.00 |