$651.00/wheel
| Part Number | FA13-24128180N44MC |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
20 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-24128180N44MC |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
20 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-24128165N44MC |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
17 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-24128165N44MC |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
17 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-24128170N44MC |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
28 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-24128170N44MC |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
28 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-241263539N44MC |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
8 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$651.00/wheel
| Part Number | FA13-241263539N44MC |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
8 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA13-241263539N44MC | 24x12 -44 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $651.00 |
| FA13-24128165N44MC | 24x12 -44 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $651.00 |
| FA13-24128170N44MC | 24x12 -44 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $651.00 |
| FA13-24128180N44MC | 24x12 -44 | 8 x 180mm | 124.3 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $651.00 |