$326.00/wheel
| Part Number | FA08-221252739N44MBDT |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
3 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$326.00/wheel
| Part Number | FA08-221252739N44MBDT |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
3 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$386.00/wheel
| Part Number | FA08-221263539N44MBDT |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
26 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$386.00/wheel
| Part Number | FA08-221263539N44MBDT |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
26 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$450.00/wheel
| Part Number | FA08-22128180N44MBDT |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
6 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
$450.00/wheel
| Part Number | FA08-22128180N44MBDT |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.3 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
6 Available
0 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Not Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA08-221252739N44MBDT | 22x12 -44 | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $326.00 |
| FA08-221253950N44MBDT | 22x12 -44 | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm | 110.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $276.00 |
| FA08-221263539N44MBDT | 22x12 -44 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $386.00 |
| FA08-22128165N44MBDT | 22x12 -44 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $326.00 |
| FA08-22128170N44MBDT | 22x12 -44 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | Out of Stock | $450.00 |
| FA08-22128180N44MBDT | 22x12 -44 | 8 x 180mm | 124.3 | 3700.00 | Conical | 17.01 | Low Stock * | $450.00 |