$283.00/wheel
| Part Number | FA07-221252739N44MR |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
11 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-221252739N44MR |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 78.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
11 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-221253950N44MR |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm |
| Centerbore | 110.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
17 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-221253950N44MR |
| Bolt Pattern | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm |
| Centerbore | 110.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
17 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$458.00/wheel
| Part Number | FA07-221263539N44MR |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
19 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$458.00/wheel
| Part Number | FA07-221263539N44MR |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
19 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-22128165N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
42 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-22128165N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
42 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-22128170N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
55 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$283.00/wheel
| Part Number | FA07-22128170N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
55 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$510.00/wheel
| Part Number | FA07-26128170N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
27 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$510.00/wheel
| Part Number | FA07-26128170N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
27 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$430.00/wheel
| Part Number | FA07-26128165N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
51 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$430.00/wheel
| Part Number | FA07-26128165N44MR |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
51 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$510.00/wheel
| Part Number | FA07-261263539N44MR |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
35 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
$510.00/wheel
| Part Number | FA07-261263539N44MR |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.2 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 17.01 |
35 Available
0 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Not Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA07-221252739N44MR | 22x12 -44 | 5 x 5" (127mm),5 x 5.5" (139.7mm) | 78.1 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $283.00 |
| FA07-221253950N44MR | 22x12 -44 | 5 x 5.5" (139.7mm),5 x 150mm | 110.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $283.00 |
| FA07-221263539N44MR | 22x12 -44 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $458.00 |
| FA07-22128165N44MR | 22x12 -44 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $283.00 |
| FA07-22128170N44MR | 22x12 -44 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $283.00 |
| FA07-261263539N44MR | 26x12 -44 | 6 x 135mm,6 x 5.5" (139.7mm) | 106.2 | 2500.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $510.00 |
| FA07-26128165N44MR | 26x12 -44 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $430.00 |
| FA07-26128170N44MR | 26x12 -44 | 8 x 170mm | 125.2 | 3700.00 | Conical | 17.01 | In Stock * | $510.00 |