$660.00/wheel
| Part Number | A117200018N01817 |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 44.33 |
59 Available
59 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200018N01817 |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 44.33 |
59 Available
59 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200084N01817 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 42.02 |
105 Available
105 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200084N01817 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 42.02 |
105 Available
105 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200017N01817 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 44.33 |
52 Available
52 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200017N01817 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 44.33 |
52 Available
52 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200075N01817 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.69 |
69 Available
69 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200075N01817 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.69 |
69 Available
69 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200082N01817 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 44.33 |
23 Available
23 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200082N01817 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 44.33 |
23 Available
23 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200089N01817 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.12 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.69 |
98 Available
98 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$660.00/wheel
| Part Number | A117200089N01817 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.12 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 41.69 |
98 Available
98 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222017N04417 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 53.13 |
29 Available
29 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222017N04417 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 53.13 |
29 Available
29 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222084N04417 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 49.39 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222084N04417 |
| Bolt Pattern | 6 x 5.5" (139.7mm) |
| Centerbore | 106.1 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 49.39 |
16 Available
16 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222082N04417 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 53.13 |
24 Available
24 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222082N04417 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 125.1 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 53.13 |
24 Available
24 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222018N04417 |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 53.13 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222018N04417 |
| Bolt Pattern | 8 x 180mm |
| Centerbore | 124.2 |
| Load Capacity | 3700.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 53.13 |
8 Available
8 Available
| Ship to Store* | Low Availability | |
| Ship to Home | Low Availability |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222089N04417 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.12 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 49.06 |
28 Available
28 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
$975.00/wheel
| Part Number | A117222089N04417 |
| Bolt Pattern | 6 x 135mm |
| Centerbore | 87.12 |
| Load Capacity | 2500.00 |
| Lug Seat | - |
| Weight | 49.06 |
28 Available
28 Available
| Ship to Store* | Available | |
| Ship to Home | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A117200017N01817 | 20x10 -18 | 8 x 170mm | 125.1 | 3700.00 | - | 44.33 | In Stock * | $660.00 |
| A117200018N01817 | 20x10 -18 | 8 x 180mm | 124.2 | 3700.00 | - | 44.33 | In Stock * | $660.00 |
| A117200075N01817 | 20x10 -18 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 41.69 | In Stock * | $660.00 |
| A117200082N01817 | 20x10 -18 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.1 | 3700.00 | - | 44.33 | In Stock * | $660.00 |
| A117200084N01817 | 20x10 -18 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 42.02 | In Stock * | $660.00 |
| A117200089N01817 | 20x10 -18 | 6 x 135mm | 87.12 | 2500.00 | - | 41.69 | In Stock * | $660.00 |
| A117222017N04417 | 22x12 -44 | 8 x 170mm | 125.1 | 3700.00 | - | 53.13 | In Stock * | $975.00 |
| A117222018N04417 | 22x12 -44 | 8 x 180mm | 124.2 | 3700.00 | - | 53.13 | In Stock * | $975.00 |
| A117222075N04417 | 22x12 -44 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 2500.00 | - | 49.06 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| A117222082N04417 | 22x12 -44 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 125.1 | 3700.00 | - | 53.13 | In Stock * | $975.00 |
| A117222084N04417 | 22x12 -44 | 6 x 5.5" (139.7mm) | 106.1 | 2500.00 | - | 49.39 | In Stock * | $975.00 |
| A117222089N04417 | 22x12 -44 | 6 x 135mm | 87.12 | 2500.00 | - | 49.06 | In Stock * | $975.00 |